תנאי הזמנות וביטולים – מלון ערבסק

1. התנאים

תנאי ההזמנות עשויים להשתנות מעת לעת ולפי שיקול דעתו הבלעדי של המלון ללא הודעה מראש, אך השנוי לא יחול על הזמנה שכבר בוצעה בטרם כניסה לתוקף של השינוי. במקרה של שינויים מהותיים, המלון יודיע לך על כך במייל, בהודעה טלפונית או על-ידי פרסום הודעה באתר. פרסים, פרסומים ומבצעים כפופים לתנאי המבצע או הפרסום הרלוונטיים, כפי שהם מופיעים בדפי השירות.

תנאי ההזמנות מנוסחים בלשון זכר, אך פונים לגברים ונשים כאחד.

2. הזמנת חבילות נופש

המלון מכיל שבעה חדרי אירוח, כך שלכל חדר יש את הייחודיות שלו והשם שלו ואת המיקום שלו. וחוץ מהחדרים הפנימיים ישנם עוד מספר יחידות אירוח שהמלון מנהל.

בעת סיום הליך ההזמנה, יקבל הרוכש הודעת דואר אלקטרוני אוטומטית המאשרת את ביצוע ההזמנה. על הרוכש לעיין בהזמנה ולוודא שכל הרשום שם הינו נכון ועונה על בקשתו.

אין צורך בהדפסת אישור ההזמנה או הצגתו בקבלה, ביום הגעתכם תמסרו לקבלה שם מלא ושם החדר אותו הזמנתם ושמופיע באישור ההזמנה שקיבלתם בעת ביצוע ההזמנה.

3. תנאים והגבלות

א. המחירים השיקליים באתר כוללים מע”מ. המחירים השיקליים באתר בשפה האנגלית אינם כוללים מע”מ ומיועדים לאזרחים זרים בלבד. אזרחים ישראלים שיבצעו הזמנה במחיר השיקלי באתר בשפה האנגלית יחויבו לשלם את תוספת המע”מ למחיר ההזמנה (גם אם הם מחזיקים דרכון זר בנוסף לדרכון הישראלי). למזמינים שאינם ישראלים אלא בעלי אזרחות זרה תתאפשר הזמנת חבילות נופש דרך האתר בשפה האנגלית על-פי מחירי המחירון העדכניים לתקופת ההזמנה.

ב. המלון רשאי לשנות בכל עת את תנאי הזמנת חבילות הנופש ואת מחירי החבילות.

ג. מספר המקומות במלון מוגבל וביצוע הזמנת חבילות נופש הינו על בסיס מקום פנוי בלבד..

ד. בכל ימי השבוע שעת קבלת החדרים הינה ביום ההגעה מ 15:00 עד ליום העזיבה ב 11:00. שעות אלה יכולים להיות דינמיים לפי מצב התפוסה של המלון באותו יום. ליציאה מאוחרת יש לבקש בתיאום מראש מול הקבלה. וזה כרוך בזמינות החדר ביום העזיבה.

ה. הגעה ו/או עזיבה שלא לפני/לאחר השעות כאמור, כפופה לאישור מראש של הנהלת המלון וכרוכה בתשלום נוסף.

ו. תינוק – מי שגילו עד 3 שנים. ילד – מי שגילו בין 3-12 שנים. תוספת תינוק הינה בחינם..

ז. הזמנת חבילות נופש ואירוח במלון תתאפשר אך ורק למבוגרים מעל גיל 18. אירוח ילדים ונוער מתחת לגיל 18, יתאפשר בליווי מבוגר מעל גיל 21 בלבד

4. ביטול הזמנה

דמי ביטול בעונה רגילה

ביטול הזמנה עד 7 ימים לפני תאריך ההגעה – ללא חיוב. ביטול בטווח של 7 ימים מקנה זכות מלאה למלון לחייב את האורח ב 100% מסכום ההזמנה (למעט במקרים חריגים לפי שיקול דעת הנהלת המלון). .

דמי ביטול לקבוצות (מינימום 5 חדרים):

ביטול הזמנה עד 14 ימים לפני תאריך ההגעה – ללא חיוב

אורח שיבטל הזמנה גדולה פחות מ- 14 ימים לפני ההגעה, יחויב בחיוב מלא. .

החזר כספי בגין ההזמנה שבוטלה יהא בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, התשע”ז – 2017 ובאחת הדרכים הבאות:

בעל פה, קרי – בטלפון אל מרכז ההזמנות הארצי של הרשת, באמצעות חיוג מקוצר או בהודעה בעל פה במקום העסק..

 

 

 

דילוג לתוכן