אטרקציות ומקומות בילוי בעכו

עכו עתיקה אחד מערי הנמל הקדומים באזור שהצליחה בדורות עד היום לאחד ולשמר תרבויות שונות של אזור ארץ ישראל ועדיין לשמור על ייחודיותה. כמו בכל עיר קדומה באזורנו, הסיפור מתחיל 5000 שנה על גבעה לא רחוקה שנקראת ״תל נפוליון״. עם הזמן ושינויים באזור עכו, העיר מתחילה להתרחב עד המקום של ״עכו העתיקה״ הידוע לנו.

עכו העתיקה, היסטוריה

היום כשאתם מגיעים לעיר עכו, תצטרכו לעבור בין החומות החזקות והמרשימות שהטורקים בנו לפני כ200 שנה במטרה  להגן על העיר הנמל החשובה הזאת.  המיקום המושלם, מוקף משלושה צדדים בים הפכה את עכו גם בתקופה הצלבנית לפני כ800 שנה לעיר חזקה ומשגשגת.  על עושרה אנחנו יודעים מאין סוף מקורות היסטוריים של צליינים ואצילים שנחתו בנמל.

לפני כ30 שנה בשנות ה90 התחיל פרויקט ענק של גילוי ושימור העיר הצלבנית והתוצאות אפשר לראות גם היום – עכו פנינה של ארץ ישראל ונרשמה באתר היונסקו! עכשיו תורכם להמשיך את הסיפור של העיר עכו ולגלות אותה מחדש עם שלל אטרקציות בעכו ומקומות בילוי שאסור לכם לפספס!

מלון ערבסק - עיר בלילה

הכרטיס המשולב

היום כשאתם מגיעים לעכו העתיקה, הדרך הקלה והכיפית להכיר אותה זה דרך מספר מוזיאונים מרתקים שיספרו לכם את הסיפור של העיר. אתם רוכשים את הכרטיס המשולב (ניתן גם לרכוש במלון) ואתם מתחילים את המסע ההיסטורי שלכם. מסע זה מתאים גם למבוגרים וגם לילדים.

המסע כולל:

הגן הקסום ואולמות האבירים
החמאם הטורקי
רמח״ל
מנהרת הטמפלרים
אוצרות בחומה
אסירי המחתרות

אסור לפספס בעכו!

מסגד הראשי של העיר
הנמל העתיק של עכו
עכו בירת הקולינריה של הצפון
מוקד לאומנים
החומות של עכו
אמנות בסמטאות העיר

30 דקות מעכו

יקב עכו
פארק האטרקציות האתגריות בעכו
הגנים הבהאים של עכו
תל נפוליאון

מסעדות שחובה לבקר בהן בעכו

ליווא
טורקיז
דוניאנה
רותס
אורי בורי
אלמרסה
דילוג לתוכן