אירועים וכנסים בעכו

אתם מוזמנים להצטרף לאחד האירועים של המלון או לארגון אירוע משלכם אצלנו! במלון יש חדר אוכל המאפשר לארגן אירועים עד 30 איש כגון יום גיבוש משפחתי, ערבי צוות, סדנאות, כנס בעכו או כל רעיון אחר. המקום מציע גם שימוש בגג בגודל של כ100 מ”ר מרובע עם נוף לים ולעיר העתיקה. בגג ישנה פרגולה וחצר פטיו בלב המבנה. בנוסף לפינות זוגיות.  המלון מאפשר גישה לכל המתקנים, שתייה חמה וקרה וגם לציוד הנדרש (מקרן, רמקול ועוד).

מלון ערבסק - בן אדם עם בקבוק יין

אירועים וסדנאות

במהלך השנה במלון מתקיימים אירועים וסדנאות בעכו לאורחי המלון ולקהל הרחב. התאריכים יפורסמו באתר הבית תחת קטגוריה של ״אירועים״.   בזמן פסטיבל ואירועים שמתרחשות בעיר עכו, תוכלו למצוא אצלנו הצעות מיוחדות.

מלון ערבסק - ארוחת ערב

ארוחת ערב עכואית

המלון מציע לקבוצות ליהנות מארוחת ערב עכואית אותנטית החושפת לכם תרבות עשירה ומגוונת ולפי בקשתכם יכולה להיות בשרית או חלבית (אירוע זה ניתן להזמין לפחות שבוע לפני על מנת להיערך בהתאם) אירוע זה מיועד ל 30 אנשים לכל היותר.

מלון ערבסק - גג המלון

Happy hour

בימי שישי בגג של המלון משעה 17:30 תוכלו ליהנות מHAPPY HOUR ולהעביר את זמנכם בכיף עם אווירה מיוחדת. אנחנו מציעים כיבוד קל, שתייה חמה וקרה כולל יין ובירות .

מלון ערבסק - מטיילת

סיורים בעכו

המלון מארגן סיורים בעכו בסגנון  FREE WALKING TOUR כל יום שישי (או שבת) המאפשר לאורחים להכיר את עכו העתיקה מבפנים דרך הסיפור של האנשים ואקטואליה. סיור קליל, חוויתי של שעתיים מועבר על ידי מדריך מוסמך מקומי.

דילוג לתוכן